• تماس با تیم اجرایی
  • سوالات متداول
  • رسیدگی به شکایات و انتقادات
  • قوانین و مقررات
  • سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی
  • همراه با تیم در شبکه های اجتماعی

 

 

تماس با تیم اجرایی

 

 

 
 
تماس با تیم اجرایی

 

 

همراهان گرامی تیم اجرایی متفکران به نظرات و پیشنهادات ارزشمندتان نیازمند است، چون شما بهترین مشاوران تیم اجرایی متفکران هستید.به همین منظور، جهت بهره مندی از پیشنهادات ارزنده شما در راستای بهبود فرآیند خدمت رسانی و افزایش رضایتمندی ، امکان اخذ پیشنهادات شما را از طرق ذیل فراهم نموده اند. 

 

 

اطلاعات تماس

 

تلفن تماس: 37281937-035            2-37281480-035

 

پست الکترونیکinfo@drtaftiyan.com

 

کد پستی: 8917684399

 

نشانی: یزد  - بلوار محمد پاکنژاد  - خیابان پرورش - مرکز رشد مدیریت و علوم انسانی  (پارک علم و فناوری)  طبقه همکف واحد 43

 طبقه 1  واحد 22 و 21

 

 

 

 

همراهان گرامی جهت پیگیری یا طرح پیشنهادات و سوالات خود کلیک کنید.

 

 

  

 

 

سوالات متداول

 

آیا برای عضویت در سایت شرایط خاصی لازم است؟

خیر، تیم اجرایی متفکران پذیرای همه ی هم وطنان گرامی از سراسر ایران است.

برای استفاده از خدمات وب سایت چه راهی وجود دارد؟

تیم اجرایی متفکران نوین مالی جهت دسترسی هرچه سریع تر علاقمندان به خدمات وب سایت ها در تمامی وب سایت ها منویی با عنوان همسوشوید ایجاد کرده است، در این بخش تمامی خدمات اعم از خدمات رایگان و خدمات ویژه به تفکیک نوع مخاطب ارائه کرده است، برای دسترسی به خدمات اینجا کلیک کنید.

 

 

 

 

رسیدگی به شکایات و انتقادات

 

 

با توجه به سیاست مشتری محور تیم سامانه رسیدگی به در خواست ها و شکایات به منظور دریافت و بررسی پیشنهادات، نقطه نظرات، انتقادات و شکایات کاربران گرامی جهت ارزیابی، ارزشیابی عملکرد، ارائه خدمات بهتر، ارتقاء فن آوری و بهبود عملکرد از لحاظ سرعت، دقت، انظباط کاری، شفافیت، توجه و حساسیت درتهیه محتوا و نهایتاً تحقق اهداف عالیه تیم متفکران نوین مالی ایجاد شده است که این امکان را برای مشتریان عزیز فراهم می نماید که نظرات خود را در صورت نیاز به مدیریت مجموعه انتقال دهند و پاسخ درخواست و نظرات خود را در مورد مربوطه دریافت نمایند. جلب رضایت و اعتماد و خدمت گزاری به شما هدف تیم متفکران نوین مالی است. 

 

 

همراهان عزیز، جهت طرح هرگونه شکایت یا انتقاد اینجا کلیک کنید.

 

 

                                                                                                                    

                                                                                                                       با تشکر

                                                                                                                                                         تیم متفکران نوین مالی

 

 

 

 

قوانین و مقررات

 

 

قوانین و مقررات
 
 
 
 
 

 

 


 
 
 

منشور اخلاقی تیم

 

قوانین ومقررات تیم

 

آیین نامه آموزشی

 

 

 

 

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی

 

 

 

اولویت اصلی تیم اجرایی، حفاظت از اطلاعات شخصی شما است و بیشترین ارزش را برای اعتماد شما قائل است از این رو حداقل اطلاعات را با اجازه خودتان از شما دریافت میکند و از این اطلاعات تنها برای مقاصد در نظر گرفته شده استفاده می‌نماید، تیم اجرایی این اطلاعات را نزد اشخاص ثالث بدون آگاهی شما افشا نخواهد کرد.

 

 

سیاست حفظ حریم خصوصی

 

شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت متفکران نوین مالی اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار تیم اجرایی قرار می دهید.

شما می‌توانید بدون ثبت نام در سایت ، از محتوای آن بازدید کنید. وقتی در سایت تیم متفکران ثبت نام کنید، از شما نام و آدرس ایمیلتان پرسیده می‌شود. با یک ایمیل به همراه یک لینک یکتا، صحت آدرس ایمیل شما بررسی می‌شود.
در هنگام استفاده از وب سایت ممکن است از شما خواسته شود تا برخی اطلاعات را وارد کنید. اطلاعات خواسته شده فقط برای مقاصد ذکر شده در هنگام درخواست برای وارد کردن آن اطلاعات و یا بر طبق سیاست حفظ حریم خصوصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

 

ارائه اطلاعات به طرف های ثالث

 

تیم اجرایی بدون موافقت شما اطلاعات ارائه شده توسط شما را به طرف های ثالث غیر وابسته به خود فروخته و یا انتقال نخواهد داد.
تیم اجرایی حق تجزیه و تحلیل های آماری رفتار و خصوصیات کاربران به منظور اندازه گیری میزان علاقه و استفاده آنها از بخش های مختلف وب سایت و اطلاع رسانی به تبلیغ دهندگان درباره چنین اطلاعاتی و هم چنین تعداد کاربرهایی که آگهی در معرض دید آنها قرار گرفته و یا تعداد کاربرهایی که روی آگهی های تبلیغاتی آنها کلیک کرده اند را برای خود محفوظ می شناسد و فقط اطلاعات کلی جمع آوری شده از این تجزیه و تحلیل ها را به طرف های ثالث ارائه می دهد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال هر گونه اعمال و یا سیاست های طرف ثالث که تقاضای دریافت اطلاعات شخصی را می کند، ندارد و شما باید سیاست های حفظ حریم خصوصی آن طرف ثالث را بررسی کنید.

 

 

کوکی ها

 

شما باید آگاه باشید که اطلاعات و داده ها ممکن است بصورت خودکار و از طریق استفاده از "کوکی ها" جمع آوری شود.
کوکی ها به سیستم شما ملحق نشده و به فایل های شما صدمه نمی رسانند. اگر مایل نیستید تا اطلاعات شما از طریق استفاده از کوکی ها جمع آوری شود، در اغلب مرورگر ها می توان به روشی آسان ویژگی کوکی را قبول و یا رد کرد.

 

 

به روز آوری یا حذف اطلاعات

 

شما می توانید با استفاده از فرم بازخورد موجود در وب سایت، درباره هر گونه به روز رسانی، تغییر یا تصحیح اطلاعات جمع آوری شده قبلی خود به تیم اجرایی اطلاع دهید
ولی ممکن است به واسطه داده های پشتیبانی و یا سوابق موارد حذف شده، حذف کامل داده های شما امکان پذیر نباشد.

 

 

تغییرات سیاست حفظ حریم خصوصی
 

تیم اجرایی در هر زمان حق تعدیل، تغییر، یا به روز آوری این سیاست حفظ حریم خصوصی را برای خود محفوظ می شناسد و هر گونه تغییر باید به اطلاع شما برسد.

 

 

تماس
 

اگر سوالی دارید که در این متن سیاست حفظ حریم خصوصی پاسخ داده نشده و یا اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری در مورد هر بند این متن بدست آورید، خواهشمندیم با آدرس‌ ایمیل زیر تماس بگیرید: info@drtaftiyan.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

همراه با تیم در شبکه های اجتماعی

همراه با تیم در شبکه های اجتماعی

 

 

 

 تیم متفکران در تلگرام                                         تیم متفکران دراینستاگرام                          تیم متفکران در یوتیوپ

 

 تیم متفکران در آپارات                                         تیم متفکران در لینکدین                               تیم متفکران درفیسبوک

 

                                                                                                                 تیم متفکران در گوگل پلاس

 

 

 

 

 

 

 

تمامی حقوق مطالب و مندرجات این پورتال برای تیم متفکران مالی دکتر اکرم تفتیان محفوظ میباشد.
هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی